Úspěšné okresní finále ve volejbale hochů

Okrskové kolo ve volejbale hochů se uskutečnilo 21. 11. v tělocvičně DM VOŠ a SPŠ Šumperk. Domácí družstvo jako vítěz okrskového kola postoupilo do okresního kola, které se konalo 23. 11. v tělocvičně Gymnázia Šumperk, za účasti 4 škol – Gym. Špk., SPŠE Mohelnice, Gymnázium Zábřeh, VOŠ a SPŠ Špk. Turnaj byl velice vyrovnaný a nakonec rozhodly koncovky setů. Vyhrála naše škola pod vedením Mgr. Ivana Tesaře, když porazila všechny svoje soupeře. Druhé skončilo Gymnázium Šumperk, následované Gymnáziem Zábřeh a SPŠE Mohelnice. Krajské kolo ve volejbale hochů proběhne v Olomouci za účasti vítězných družstev OF středních škol Olomouckého kraje.

Středoškolských her ve volejbalu se zúčastňujeme každoročně, vždy se tradičně umísťujeme na předních místech v okrese. K lepšímu umístění v KF nám často přece jenom chybí větší volejbalová kvalita a bojovnost často nestačí. To se projevuje hlavně v rozhodujících momentech zápasů, kdy nám chybí více zkušeností. Doufáme, že se letos karta obrátí a vrátíme se domů z Olomouce s dobrým výsledkem.

Družstvo:

Šváb Čeněk S3, Simon Vojtěch S3, Kašpar Jakub E4, Jeřábek Marek TL2, Smolka Jan TL2, Václavek Martin S4, Hobl Tomáš E3, Hronek František    E3 a Zatloukal Petr  E3

Vedoucí: Mgr. Ivan Tesař