Radio Active – Vaše středeční školní rádio

Čau lidi,

hlásí se vám Rádio Active, Vaše středeční školní rádio – studenti VP1 Katka, Roman, David, Pavel, Tomáš a Michal. Tentokrát ne z repráků školního rádia, ale formou řádků na tomto webu. Hráli jsme vám každou středu a nyní rekapitulujeme naši činnost.

Tematický plán v rámci předmětu ZMI (Základy multimédii a internetu) byl náročný. O chování respondentů, o marketingových aktivitách, o strategiích propagací, o mediálním plánování se dá mluvit celé hodiny. Ovšem my jsme si to chtěli zkusit na vlastní kůži (rozhodně jsme nezkoušeli nic na zvířatech, nýbrž na lidech).

Rádio Active pro žáky naší školy připravilo v průběhu své činnosti postupně 5 soutěží (informace o soutěžích najdete na našem FB – načtěte prosím QR kód pod příspěvkem). První 2 soutěže byly o vstupenky na školní stužkovací ples. Za zmínku stojí další 3 soutěže, kde výherci získali cenu i pro svoji třídu:

  1. Složitý matematický úkol – vítězem se stal Jan Michael Kubíček aka Mikeš a jeho třída TL3. Mohli si vychutnat svoji „vyslouženou“ zmrzlinu.
  2. Poznej písničku a interpreta – zde se stal vítězem Libor Bryx a jeho třída TL4. Nezapomenutelná byla pro ně pizza po napsání maturitní slohové práce z češtiny.
  3. Retro poznávačka – los padl na Filipa Švagerku ze třídy PV1. Dárkový balík byl vskutku plný dobrot.

 Doufáme, že se Vám naše činnost líbila a že nám zachováte přízeň příští rok. Děkujeme Vám i vedení školy za Vaši podporu.

Buďte si jisti, že naše radioaktivní zábava teprve nabere svoje kontaminované obrátky.

Vaše Rádio Active a Ing. Anna Janderková