Prezentiáda – krajské kolo

V pátek 6. dubna odstartoval na Moravské vysoké škole v Olomouci krajský turnaj v prezentačních dovednostech dvou a tříčlenných týmů. Pro letošní již 9. ročník byla pro střední školy vyhlášená následující témata: Droga dnešní doby a Co nám doma neřekli.

Naši školu reprezentovaly 2 týmy. Kluci Otakar Pavlík, Martin Matyáš z IT1A a Alexej Dolníček z IT1B pod názvem Kingdom Come pojali první téma Droga dnešní doby rafinovaně. Oděli se stylově do dobových středověkých kostýmů – patřičně k nové české stejnojmenné hře Kingdom Come. Předvedli i krátkou bitvu a prezentaci zpracovali stylem závislosti na počítačových hrách. Podle ohlasu poroty a publika byla tato prezentace připravena nejzajímavěji. Kluci nakonec obsadili 3. místo a to z důvodu překročení časového limitu.

Druhý tým z TL1 Šumperská esa – Zdeněk Kindl a Pavel Janoš předvedli další prezentaci, která uchvátila porotu. Svoji „naprosto špatně“ zpracovanou prezentaci doplnili fipcharterovými schématy na téma Prokrastinace (tedy důvod, proč ta prezentace je špatná). Vtipné pojetí nakonec klukům přineslo 2. místo. Od 1. místa je dělila pouhopouhá 1/4 bodu. K úspěchu blahopřejeme!

Ing. Anna Janderková



>