Otázky a odpovědi

Co Vás zajímá.

Formulář pro vkládání dotazů

Na otázky odpovídá Ing. Ilona Opatovská, výchovný poradce

30.5.2018

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jestli nam příjde pisemne vyjádření o přijetí a jine pokyny o nástupu na vasi školu děkuji.
Žádné písemné rozhodnutí o přijetí Vám nepřijde. Pokud jste odevzdala zápisový lístek, stáváte se od 1.9.2018 studentkou SPŠ. Na začátku června se bude konat nultá rodičovská schůzka, pozvánka Vám přijde postou. Na schůzce dostanete všechny potřebné informace.

Dobrý den, dostudovala jsem teď SPŠ a momentálně jsem mimo bydliste,abych mohla dát své třídní přihlášku na VOŠ,takže to stihnu až příští týden na slavnostním předání vysvědčení, tak se chci zeptat zda to stačí nebo jak mam postupovat? Děkuji
Termín pro podání přihlášky na VOŠ pro první kolo přijímacího řízení je zítra, tj. 31.5.2018. Pokud přihlášku nestihnete podat v tomto termínu, nic se neděje, můžete ji podat do 2.kola přijímacího řízení, které se koná v srpnu. Zítra vyvěsím na web školy termíny pro 2. a 3. kolo přijímacího řízení a termíny pro podání přihlášky. Nezapomeňte prosím na potvrzení lékaře.

29.5.2018

Dobrý den, je daný termín odevzdání přihlášky na domov mládeže? Ne není, ale posílejte průběžně. Dobrý den, dcera nastupuje od září na Vaši školu, bude ubytovaná na domově mládeže – do kdy je třeba poslat přihlášku k ubytování, musí být na zadání povolení k inkasu razítko banky, budu-li jej zadávat přes internet.bankovnictví, bude nějaká informační schůzka pro rodiče?Děkuji za odpověď. Ano, v červnu bude nultá rodičovská schůzka, na kterou zanedlouho dostanete pozvánku. Tam vlastně dostanete odpovědi na všechny Vaše otázky. Takže ještě malinkou chvilinku vydržte.

29.1.2018

Dobrý den, je možné dát obě přihlášky na jednu školu na jeden obor? Děkuji. 

Dát 2 přihlášky na jednu školu lze, ale dát obě na stejný obor nelze. Pokud chcete dát obě přihlášky k nám na školu, samozřejmě můžete, budeme moc rádi,

24.1.2018

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak se do celkového průměru známek ve vysvědčení počítá známka U(uvolněn) z předmětu tělesná výchova. Děkuji Pokud jste uvolněn z TV, nemáte z ní známku, do průměru se nezapočítává. Stejně tak se do průměru nezapočítává známka z chování. Je možné si změnit seminář na 2.pololetí ? Ze závažných důvodů to možné je, ale je nutné se urychleně zastavit na zástupcem pro SŠ panem Mgr.

21.5.2018

Dobrý den, kdy prosím vypršel termín pro podání zápisových lístků.Děkuji Termín vypršel v pátek 18.5.2018. Dobrý den, prosím Vás mohla by jste mi říct, co musí student udělat, když chce ukončit studium v 1.  ročníku u Vás, ale již v měsíci květnu .Do kterého měsíce je prosím veden jako student? Ptám se kvůli hlášení na ÚP.Děkuji Pokud chce žák nebo student ukončit studium, odevzdá písemně ukončení studia na studijní oddělení. Formulář visí na e-skole.  Žákem nebo studentem školy přestává být druhým dnem po tomto oznámení.  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné sdělit počet odvolání na obor technické lyceum.

19.6.2018

Dobrý den, chci zeptat jak postupovat pri nedostatečné z klauzur?
Postup je stejný jako u každé nedostatečné. Na vysvědčení budete mít pětku a poslední týden v srpnu budete mít opravnou zkoušku. Na podmínky se zeptejte pana Jandy, který má klauzury na starosti.

12.6.2018

Dobrý den, mohu se zeptat, jaké je heslo na wi-fi nebo kdy bude volně přístupná ? Wifi volně přístupná nebude, heslo žáci získají od svých třídních učitelů. Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdy nám bude sdělen termín rodičovských schůzek pro budoucí prváky (2018/2019). Děkuji.

11.4.2018

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, kdy se konají rodičovské schůzky v druhém pololetí 2018? Děkuji
Rodičovská schůzka je hned příští týden v úterý 17.4.2018 v 16.00 hod.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda budete mít ve dnech 30.4. a 7.5. ředitelské volno.
Potvrzuji, že pan ředitel rozhodl na dny 30.4. a 7.5. 2018 vyhlásit ředitelské volno.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat kolik žáků se letos přihlásilo na obor elektrotechnika a strojírenství. Děkuji
Na obor elektrotechnika se letos přihlásilo celkem 100  uchazečů, na obor strojírenství  89 uchazečů. Chci vás jen znovu ubezpečit, že počet přihlášek není rozhodující, protože se navzájem napříč obory překrývají. Nejdůležitější ale je, abyste v případě, že Váš syn/dcera nebude přijat ke studiu na naší škole, podali odvolání. Pouze v případě, že podáte odvolání, může pan ředitel rozhodnout o změně rozhodnutí z nepřijat na přijat a to z pozic pod čarou.

Dobrý den,chci přihlásit dceru do Domova mládeže,ale ještě nejsou aktuální přihlášky. Mohu použít starou,nebo ještě vyčkat ?
Mám odpověď od pana Pura – vedoucího domova mládeže a ten říká, že máte ještě chvíli vyčkat,  formuláře se změní.

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kolik žáků je přihlášeno na obor informační technologie?
Na obor informační technologie se přihlásilo celkem 119 žáků základních škol. I zde chci připomenout, abyste nezapomněli podat odvolání v případě nepřijetí. Otevíráme 2 třídy, celkem tedy přijmeme 60 žáků. Tím, že všichni uchazeči nedají zápisový lístek na obor IT, ale například na obor strojírenství, uvolní se místa, a pan ředitel bude moci přijímat žáky na nižších pozicích výsledkové listiny – ale pouze pod podmínkou, že podali odvolání.

10.5.2018

Dobrý den, podali jsme k Vám odvolání, ale nevíme do kdy bude na odvolání odpovězeno. Všechna odvolání začne pan ředitel řešit v okamžiku, kdy uplyne lhůta pro odevzdání zápisových lístků. Teprve potom bude vědět, kolik má volných míst. Nebojte se, určitě se Vám okamžitě jak to bude možné ozveme. Vím, že je to pro žáky i rodiče hrozné čekání, ale vydržte. Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mohl být syn na domově mládeže s jedním spolubydlícím (chtěl by být se spolužákem ze školy). Mohou být na pokoji dva místo tří studentů? Děkuji Na to opravdu neumím odpovědět, žáci jsou na pokojích po třech, je to podle počtu přihlášených. Zeptejte se, prosím, přímo pana Pura, který má domov mládeže na starosti. Dobrý den, kdy se maturanti dozví, který den maturují ústně? Rozpis maturit je již hotov, rozesílají jej třídní učitelé přímo žákům.

5.3.2018

Dobry den,chtěla jsem se zeptat poslala jsem registraci na připravny kurs ke zkouzkam ,ale zatim mi nic nepřišlo,že by jsme se zaregistrovali.mam to zkusit znovu.Děkuji
Poud jste se zaregistrovali, jste přihlášeni. Nemáme nastavenou odpověď na e-mail. Připravné kurzy se uskuteční v dny a hodiny uvedené na našich www stránkách. Ve vestibulu školy budou připraveny nástěnky se jmény přihlášených žáků a s označením tříd, kde se kurzy budou konat. Třídy budou hned v přízemí, aby děti nebloudily. Příští týden tuto informaci ještě vyvěsíme na náš web.

Dobrý den, budou nějaké připravné kurzy před přijímacím řízením popř. kdy? Děkuji
Ano, budou. Jejich termíny a možnost se přihlásit visí již měsíc na našem webu jako hlavní zpráva.

3.4.2018

Dobrý večer, rád bych se zeptal, jestli bude příprava na přijímací zkoušky, a pokud ano, tak bych poprosil datum. Dekuji
Ano, přípravný kurz pokračuje tak jak bylo celou dobu avizováno, ve středu 4.4.2018 ve 14,30 hodin – matematika.

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat jestli budeme mít 30.4. a 7.5. ředitelské volno.
Pan ředitel o tom zatím nerozhodl.

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kolik žáků je přihlášeno na obor informační technologie?
Tato informace je v současnosti  ve fázi zpracování.

2.5.2018

Dobry den, chtěla bych se zeptat jak a kde mam podat odvolání, když neudělal přijímačky. Děkuji Pokud mluvíme o naší škole, písemné odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí pošlete na adresu školy nebo ho přineste osobně na studijní oddělení školy.  Jestliže ale Váš syn skutečně nenapsal testy přijímací zkoušky na stanovený minimální počet bodů, potom nemůže být přijat ani na základě odvolání.Pokud jste se jen špatně vyjádřila a váš syn přijímací zkoušku splnil, a nebyl přijat pouze na základě velkého počtu uchazečů, odvolání má smysl a určitě jej podejte. Dobrý den chtěla bych se zeptat dcera byla přijata na jedné škole udělala přijímačky a na druhé byla35 a teď je 29,podaly jsme odvolání a slíbily nám,že ji vezmou.Kam mám dát zápisoví lístek?Na druhé škole,kde máme odvolání,nám řekli ať si ho necháme a počkáme na dopis o přijetí a pak ho tam máme dát.Děkuji Vzhledem k tomu, že se zřejmě nejedná o přijímací řízení na naši školu, budete muset svůj dotaz směřovat na školu, které se týká.  Obecně platí, že odevzdáním zápisového lístku sdělujete škole, že na tuto školu nastoupíte. Zápisový lístek pak již nelze vzít zpět. Platí jedna výjimka.

2.5.2018

Dobrý den, Chci se zeptat, jestli má můj syn nějakou šanci se dostat na obor IT, když skončil na prijimačkach 63 a vy berete 60 žáků. Určitě podáme odvolání. Šanci má velikou, spousta uchazečů si obor IT dávala jako druhý, tzn.  že se tam uvolní místa. Jen musíte být trpěliví, protože odvolání může ředitel školy začít řešit až po uplynutí lhůty 10 pracovních dnů, tzn.  po uplynutí lhůty na odevzdání zápisových lístků.

1.2.2018

Dobrý den, musí mít žák přihlašující se na Vaší školu speciální formulář pro potvrzení zdravotního stavu? Pokud ano, kde ho prosím lze najít . Děkuji Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti je přímo na první straně přihlášky, takže žádný další formulář nepotřebujete.  Stačí, když dá lékař vyjádření, razítko a podpis přímo do Vaší přihlášky. Potvrzení o zdravotní způsobilosti potřebujete na naši školu pouze pro obor Elektrotechnika. Ostatní obory kromě uměleckých už tuto povinnost nemají. Dobrý den, jakým způsobem se dozvíme, zda byl uchazeč o studium přijat(5.2.2018) na vašich stránkách nebo posíláte dopisem ? Děkuji P.S. Jedná se mi o obor s talentovou zkouškou. Výsledky budou vyvěšeny, pouze těm, kteří nebudou přijati, přijde písemné rozhodnutí o nepřijetí. Tedy ten, kdo byl přijat, už žádné písemné vyrozumění nedostane a má 10 pracovních dnů ode dne vyvěšení výsledků na odevzdání zápisového lístku.

10.1.2018

Dobrý den, kolik žáků přijímáte v roce 2018/19 na grafický design a na průmyslový design? Kde se mohu dozvědět, jaké děti mají na jednom i na druhém oboru vyučovací předměty? A do třetice, Syn navštěvuje Základní uměleckou školu, výtvarný obor. Zohledňuje se tato skutečnost nějak u přijímacích zkoušek?
Ve školním roce 2018/2019 přijímáme celkem 15 žáků na grafický design a 15 žáků na průmyslový design. Informace o učebním plánu obou oborů najdete na našem webu  – lišta nahoře – SPŠ/ grafický design nebo průmyslový design/ učební plán. Odpověď na Vaši třetí otázku – nezohledňuje, ale chceme po uchazečích, aby k talentové zkoušce přinesli cca 10 svých prací, abychom mohli  zhodnotit jejich talent nejen podle prací u talentové zkoužky. V tomto smyslu je tedy velmi dobře, že do základní umělecké školy chodí.

Dobrý den,
Lze se po studiu na vaší škole uplatnit v oděvním návrhářství/oděvním průmyslu?
Oděvní návrhářství se u nás nestuduje, máme dva umělecké obory – průmyslový design a grafický design.

20.11.2017

Dobrý den,Můj syn by u vás rád studoval obor IT s maturitou.Jaký je průměrný průměr známek ucházejících se studentů zš ze zš z minulých let ? Dále se chci zeptat jestli se budou měnit kritéria příjmacího řízení pro rok 2018/19.Díky za odpověď
Jsme velmi rádi, že Váš syn má zájem studovat na naší škole, ale kriteria přijímacího řízení vyhlašuje ředitel školy a to do 31.1.2018. Předpokládám, že kritéria budou obdobná jako v loňském roce, ale definitivní znění budeme znát až v lednu. V lednu také pořádáme Setkání s ředitelem školy, kde pan ředitel sdělí všechny informace o přijímacím řízení a odpoví na veškeré dotazy. N atoto setkání jste samozřejmě se synem srdečně zváni. V loňském roce bylo za průměr známek  2,3 přiděleno nula bodů.

31.8.2017

Dobrý den,
dcera nastupuje do 9 třídy a chtěla by pokračovat na vaší škole.Kdy budou na vašich stránkách podmínky a datum přijímacích zkoušek.Má zájem o průmyslový design.
Kritéria celého přijímacího řízení a talentové zkoušky na umělecké obory budeme vyvěšovat na našich stránkách během měsíce října. V měsíci říjnu také proběhnou dny otevřených dveří pro oba výtvarné obory. Vše bude včas vyvěšeno na našich www stránkách a zaslána informace na jednotlivé ZŠ.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda nepovinné předměty maturity na stránkách školy jsou součástí profilové (školní) nebo společné (státní) maturity. Děkuji
Záleží na tom, které konkrétní předměty myslíte. Mohou být jak státní, tak profilové. Bez uvedení konkrétního předmětu nejsem bohužel schopna odpovědět.

Dobrý den,můžu mít dotaz, kdy se dozvíme rozvrh.Děkuji za odpověď.
Rozvrh už visí na e-skole, jinak se jej dozvíte od vašich třídních učitelů v pondělí 4.9.2017.

28.4.2017

Dobrý večer, chci se zeptat zda se platí nějaký poplatek za podanou přihlášku na Vyšší odbornou školu nebo za přijímací řízení. Zda se má poslat kopie maturitního vysvědčení s přihláškou nebo předložit až u přijímacího řízení.Je nutné vytisknout každou ze 3 stran přihlášky na samostatný papír? Děkuji.
Za podanou přihlášku ani přijímací řízení se nic neplatí. Pokud už máte úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení, můžete ji poslat  spolu s přihláškou. Ale platí i druhá varianta, že pošlete pouze přihlášku a maturitní vysvědčení předložíte až u přijímacího řízení. Přihlášku na VOŠ můžete vytiksnout oboustranně. Nezapomeňte na potvrzení známek ze SŠ.

28.6.2017

Dobrý den, prosím Vás dcera nestihla 1.kolo přijímacího řízení na VOŠ, kdy bude možné zjistit, jestli bude vyhlášeno 2.kolo. Děkuji za informaci.
Během dneška bude na našich www stránkách vyhlášeno 2. kolo přijímacích zkoušek na VOŠ. Přihlášku zašlete do 17.8.2017.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli bude doplněn na školních stránkách v sekci úspěchy žáků Viktor z minulého roku.
Ano, určitě to bude dopsáno.

Dobrý den, v kolik hodin končí výuka v pátek 30.6.2017.
V pátek končí škola po rozdání vysvědčení, tj. cca po první vyučovací hodině.

26.4.2017

Dobrý den, cover iphone 6 custodia a libro má cenu se hlásit na Vaší VOŠ (Multimediální internetové služby) když jsem v AJ úplný začátečník ? Míváte na tomto oboru i úplně začátečníky ? Díky předem Počítá se i se začátečníky, custodia iphone 6 alluminio i učivo mají nastaveno jinak než pokročilí. Musím ale říct, custodia iphone 6s acqua že záleží na počtu studentů v ročníku, abychom je mohli rozřadit do skupin.  Absolutorium pak už začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí mají úplně stejné.  Začátečníci se tedy musí více učit, ale jsem přesvědčená, custodia silicone iphone 8 nero že v dnešní době je angličtina nutností, na VOŠ se vyučuje 5 hodin týdně a s výbornými výsledky. Dobrý den, custodia protettiva iphone 6 plus chtěla jsem se zeptat, zda-li uchazeč, který se z důvodu nemoci či sněhu nedostavil na přijímací zkoušky bude vědět alespoň počet bodů z jednoho termínu přijímacích zkoušek, custodia in silicone per iphone 8 7 nebo bude Cermat posílat lepší výsledek z obou testů až po absolvování v náhradním termínu.

26.10.2017

Dobrý den,syn by se chtěl přihlásit na obor informační technologie,  ale nikde nevidím zda se platí školné a popřípadě kolik. Děkuji Jsme veřejná škola, takže žádné školné se na střední škole neplatí. Pokud jste měla na mysli vyšší školu a obor informační technologie,

24.4.2017

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli budete výsledky přijímacího řízení zveřejňovat hned 28. dubna nebo až později. custodia protettiva iphone Děkuji To bude záležet na tom, kdy nám CERMAT zašle výsledky. custodia iphone 4s portafoglio Pokud budeme mít výsledky až 28.4.2017, celkový součet bodů a pořadí zveřejníme až po tomto datu. custodia iphone 5s silicone sottile Budeme se samozřejmě snažit, aby to bylo co nejdříve.  Sledujte prosím náš web. custodia antiurto iphone 7 plus Dobrý večer,chci se zeptat zdali proběhne náhradní termín pro ty co nebyli na přijímacích zkouškách ve druhém termínu a to 19.4.2017 z důvodu sněhové kalamity a neprůjezdnosti silnic.Ten den ráno jsem psala,že se syn nedostaví,že jsme z Mikulovic u Jeseníku přímo panu řediteli a ještě mi neodepsal!Děkuji za rychlou odpovědˇ Omlouvám se, že odpověď na Váš dotaz nebyla zveřejněna ihned, ale pokud vím, všechny omluvenky jsme registrovali a zadali do systému Cermat. adamark custodia iphone Na základě toho Vám přijde pozvánka na náhradní termín na 12.5.2017 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kdy budou zveřejněny výsledky přijímacích zkoušek na SPŠ.

24.1.2017

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to bude zítra (25.1.) se školou a jestli bude. Děkuji Zítra probíhá úplně normální vyučování, custodia apple iphone x 360 voda už teče. custodia protettiva iphone 8  Dobrý den, kdy se dává na naší škole pololetní vysvědčení? Pololetní vysvědčení se vydává v úterý 31.1.2017 šestou vyučovací hodinu. custodia iphone x antigraffio Dobrý den, chci se zeptat jestli ještě někdy budou fungovat automaty? Jejda, apple mmw82zm a custodia in silicone per iphone 7 nero na to neumím odpovědět, custodia iphone 6 shieldon protože vůbec nevím,

24.5.2017

Dobrý den, do kdy od od přijímacího řízení na VOŠ budou uchazeči sděleny výsledky? A co bude součástí přijímacího řízení? Výsledek se uchazeč dozví hned v den přijímacího řízení, na www stránkách to bude vyvěšeno nejpozději druhý den. custodia juve iphone 7 Co je součástí přijímacího řízení je uvedeno v kritériích, které taktéž visí na našich stránkách. Důležité je dostavit se osobně a mít úředně ověřenou kopii maturitního vysvědčení. custodia batteria iphone 7 plus Pokud budou splněny tyto podmínky a do 31.5. custodia waterproof iphone se dodáte řádně vyplněnou přihlášku (I.kolo), můžete být přijat ke studiu. custodia iphone 5s moleskine Mimo přijímací řízení, ale v den přijímacího řízení ještě děláme rozřazovací testy na angličtinu, abychom mohli studenty v rámci cizího jazyka rozdělit na začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé. custodia iphone moschino Rozřazovací test z angličtiny nemá ale žádný vliv na přijetí uchazeče. custodia iphone 7 celly Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda přijatým studentům rozesíláte dopis, kde je přihláška do DM, nebo si jej stahují z vašich stránek a posílají samostatně. custodia iphone 6 plus trasparente Děkuji za odpověď Přihlášku do DM předáváme zájemcům na nulté rodičovské schlůzce, která se koná v červnu.

24.3.2017

Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy letos mají třetí ročníky STK(Sportovně turistický kurz). planet iphone 7 phone cases Děkuji Kurzy se konají od 19.6. iphone 7 case gorilla do 23.6.2017. iphone 7 phone cases shockproof slim Dobrý den.V letošním roce 2017/2018 proběhnou přijímací zkoušky na it. jen 19.4.?Je jen jeden termín k mání?Jsme zapsáni i na it.v Bruntále a tam jsou termíny dva!A ještě se chci zeptat jestli stačí jet jen na vaší zkoušky toho 19.4 a nebo musíme jet jen na zkoušky tam kde jsme poslali přihlášku jako na první školu a to do Bruntálu Od vás nám přišla pozvánka,ale z Bruntálu zatím ne!Když budu skládat zkoušku v Bruntále a nebudu přijat je možné se přihlásit k vám?Děkuji A.M. marble initial iphone 8 plus case 1.termín je 12.4.2017 pro ty, kteří si dali příslušnou školu jako první – u vás Bruntál, na 2.termín tj. 19.4. přijdete k nám do školy, neboť jste naši školu uvedli na 2.místě. Na první termín dostanete pozvánku z Bruntálu. Pokud se dostavíte ke zkoušce na oba termíny, obě školy budou brát v přijímacím řízení vždy ten lepší vysledek. Pokud budete dělat zkoušku jen v Bruntále, výsledek zkoušky platí i pro nás. Abyste mohl nastoupit k nám do školy, musíte být nejdříve přijat. jetech case for iphone 7 V případě nepřijetí máte možnost podat odvolání.

23.1.2017

Dobrý den rád bych se zeptal pokud budu mit průměr pod hranici bodováni, mám stale šanci pokud udělám dobře přijímačky ? + pokud si dám obě přihlášky na školu.. custodia iphone 8 jeep Budu dělat 2x přijímačky? Ano, šanci určitě máš, protože přijímací zkouška zaujímá z celkového bodování cca 64%. custodia iphone x in ferro l iphone 6 case Zbývající procenta jsou určena na průměr známek ze ZŠ a soutěže. custodia disney iphone 6s iphone x touch case Pokud si dáš obě přihlášky na naši školu, budeš u nás také dělat 2x přijímací zkoušku. Výhodou je, že společnost CERMAT, která testy vyhodnocuje, nám pošle ten lepší výsledek. iphone 6 ultra slim charging case Pokud by ses náhodou na tebou vybraný obor nedostal, podej okamžitě odvolání, protože je veliká šance, že budeš dodatečně přijat právě na odvolání. custodia ricaricabile iphone 6 per macchina sleek iphone 8 case Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kolik výjdou učebnice do prvního ročníku VOŠ ? Díky Budete si muset koupit pouze učebnice do angličtiny. Ostatní skripta máme ve formě modulů v elektronické podobě, které studenti VOŠ dostávají zdarma, a mají je kdykoli k dispozici. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak se řeší, když si druhý cizí jazyk vyberu němčinu, kterou jsem na základní škole neměl a dostanu se do třídy kde bude mít polovina žáků nějaké základy a znalosti. custodia iphone 7 plus legno Jestli se začíná se všemi od začátku, nebo se to budeme muset doučit, aby se třída ve znalostech srovnala? Druhý cizí jazyk učíme standardně od začátku, tudíž vůbec nevadí, když někdo zvolil nový cizí jazyk, který nestudoval na základní škole. iphone 6 case plaid Ale: úroveň nastavení učebnic si každý učitel volí až v září na základě domluvy/testu se studenty a zvolí většinou variantu ÚPLNÝ začátečník, popřípadě mírně pokročilí. custodia iphone 7 supcase Takže nikdy není problém, že by se někdo cítil nepříjemně z hlediska znalostí.

23.3.2017

Dobrý den chtěl bych se zeptat jak je to s tým přípravným kurzem z češtiny a matematiky. custodia a portafoglio iphone 7 Jak se dá zjistit který den mám přijít? Přihlášku jsem poslal. easyacc custodia iphone 8 Děkuji. Informace ke kurzům visí na hlavní stránce. custodia iphone 6 cagliari Kurzy na sebe navzájem navazují, takže když jste se přihlásil k češtině i matematice, znamená to, že do školy přijdete celkem 4x. Termíny i čas jsou známy – 27.3. a 3.4.2017 český jazyk, 29.3. a 5.4 matematika. puro custodia iphone 6s plus Vzhledem k počtu zájemců budete rozděleni do 3 tříd – rozpis bude hned ve vchodu do školy. custodia iphone 7 swarovski Zdravím, jdu na 2 obory IT a elektrotechnika tak jsem se zaregistroval na přípravné kurzy, zasílá škola jaký email v podobě pozvánce na přípravné kurzy? (pozvánku na přijímačky jsem již od školy dostal) Na přípravný kurz pozvánky neposíláme, termíny i čas jsou známy – viz výše nebo na naší hlavní stránce. custodia iphon 4 Dobrý den chtěl bych se poptat jaké měli bodové rozmezí zájemci o studium na vaší škole (dnes už studenti) minulý rok a to ti kteří měli zájem o obor strojírenství a byli přijati Tuto informaci nemám k dispozici. Bodové hodnocení je pro letošní přijímací řízení nastaveno jinak. Dobrý den zajímalo by mě kolik měli bodů uchazeči minulý rok ti kteří se dostaly a jde mi o obor strojírenství Tuto informaci nemám k dispozici. custodia impermeabile iphone 5s Bodové hodnocení je pro letošní přijímací řízení nastaveno jinak. Dobrý den chci se zeptat jak zjistím ve kterém termínu dorazit k přípravnému testu z češtiny a matematiky?Když jsou dané dva termíny.Registraci jsem provedl. Kurzy jsou navazující, takže je nutné přijít na všechny 4 termíny. 27.3 a 3.4. proběhne čeština, 29.3. a 5.4. pak matematika.

22.9.2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli škola dělá přípravné kurzy na přijímací zkoušky, spíše talentové na grafiku a design. custodia iphone 7 plus 3d iphone 8 cases with card slots Děkuji. custodia silicone iphone 8 space iphone 8 plus case Přípravné kurzy na talentové zkoušky děláme každoročně, předpokládám, že je uskutečníme i letos. Pokud se budou konat, informaci včas vyvěsíme na naše www stránky. custodia per iphone 8plus Dobrý den, ráda bych se zeptala kdy bude RESPONDEO. custodia a libretto per iphone x A zda už se už ví kdy bude maturitní ples. custodia disney gomma iphone 7 plus black silicon case iphone 8 Děkuji. leeds united iphone 8 case Respondeo se koná 12.10.2017, stužkovací ples 1.12.2017. custodia telefono iphone 4s Dají se někde najít fotky z GO z oboru elektrotechnika.

21.7.2017

Je někde zveřejněn seznam učebnic pro druhý ročník, custodia iphone se vera pelle obor strojírenství? Ano, veškeré informace o studijních materiálech visí na e-skole. Na hlavní webové stránce se přihlaste jako žák/student, custodia per iphone 8 nera dále klikněte na e-školu žáci/studenti. custodia antipolvere iphone 5s Poté studijní materiály, custodia iphone 6s verde menta seznam učebnic a učebních textů a vyberte obor. Dobrý den, custodia iphone louis vuitton potřebovala bych potvrzení o studiu kvůli brigádě, spigen custodia iphone 6 na které teď jsem. Dá se získat i teď o prázdninách? Je ve škole někdo, kdo by mi ho mohl dát? Ve škole je otevřeno vždy od 8 (nebo 9) do 10 hodin, na sekretariátě vám potvrzení jistě vystaví.

20.9.2017

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli 29.9. budeme mít ředitelské volno? Děkuji nza odpověď. iphone 7 custodia portafoglio Ano, pan ředitel potvrdil, že 29.9.2017 bude ředitelské volno. Dobrý den,chci se zeptat zda už víte termín rodičovských schuzek,děkuji Rodičovské schůzky se konají 7.11.2017 v 16,00 hod. 9 custodia iphone 6 funky iphone 7 phone cases Hezký den,prosím,po zadání správných přihlašovacích udajů se nemohu dostat do stravovaciho systému a ověřit si stav konta na stravu. custodia tpu iphone 6 phone cases iphone 6 animals Nevíte proč? Děkuji.Malínková Bohužel na to neumím odpovědět, obraťte se prosím na pana Křepelku, tel.: 583 326 201 Dobrý den, můžu se zeptat kdy bude letos den otevřených dveří? Dny otevřených dveří pro výtvarné obory se konají od 16.10.2017 do čtvrtka 19.10.2017. superman iphone 6 case Termín přihlášky je do 30.11.2017. custodia silicone iphone 6 apple originale Týden otevřených dveří pro všechny ostatní obory (TL, E, S a IT) se koná v termínu od 4.12.2017 do 8.12.2017 vždy od 9.00 hodin. pokud neudela zak na jakemkoliv ctyrletem studiu maturitu co potom ma dekuji Má možnost ještě 2x maturitu opakovat, poprvé v podzimním termínu, podruhé za rok v termínu řádných maturit. Źákem školy je pouze do 30.6., status studenta má až do 31.8. custodia iphone 6 libro slim squishy phone case iphone 7 Od září pak musí buď nastoupit do práce nebo se zaregistrovat na úřadu práce. Pokud by to neudělal, musel by si sám platit zdravotní pojištění, což je pro rok 2017 částka 1485 Kč měsíčně. V případě, že se zaregistruje na úřadu práce a neudělá podzimní maturitu, na úřadu práce je veden jako uchazeč o zaměstnání se základním vzděláním a jsou mu nabízeny pracovní pozice odpovídající tomuto vzdělání. Pokud se mu však podaří udělat maturitu v prvním opravném termínu v září, může pokračovat ve studiu buď na vyšší škole nebo na vysoké škole. Studentem vysoké nebo vyšší školy se stává dnem zápisu, a i kdyby to bylo třeba až 30.9. , získává status studenta již od 1.9. Tedy když neudělá maturitu, má pouze základní vzdělání.

20.2.2017

Dobrý den, custodia iphone 8 tasca Kdy začne přijímací řízení na VOŠ ? Díky předem za případnou odpověd. custodia olixar iphone 6 Přihlášky na VOŠ se podávají do 31.5.2017. custodia iphone running Přijímací řízení se bude konat v červnu. custodia cellulare iphone 6s Vše včas vyvěsíme na naše www stránky. custodia carica batteria iphone x Dobrý den, custodia 360 gradi iphone 6s nevíte dokdy musíme nahlásit místo konání praxe třetích ročníků? Děkuji Pokud máte na mysli praxe 3.ročníků vyšší odborné školy,

19.1.2017

Dobrý den,měl bych zájem o studium na vaší škole obor ITa jako druhý strojírenství,chci se zeptat,kde je více fyziky,protože ta mě moc nebaví,pruměr mám 1,5,mám šanci se k vám dostat?děkuji Všeobecné předměty, custodia iphone 7 ferro leather iphone case 7 plus ke kterým fyzika patří, custodia originale apple iphone 6 tpu case iphone 8 máme na všech oborech stejné. custodia iphone 6 van gogh thule iphone 7 case Půměr známek máš velice pěkný, custodia iphone 7 plus fenicottero iphone x case disney takže teď už jen stačí, custodia iphone 6s colorate iphone 8 case geometric abys dobře zvládl přijímací zkoušku, custodia iphone cavalletto a potom nepochybuji,

19.6.2017

Dobrý den,
nestihl jsem 1. kolo přijímacího řízení na VOŠ a tak se chci zeptat, jestli budete vyhlašovat i 2. kolo. Děkuji za odpověď!
Druhé kolo přijímacího řízení na VOŠ bude vyhlášeno v srpnu, vyvěsíme na web příští týden. Přihlášky se budou podávat do 17.8.2017, přijímací řízení se pak uskuteční 30.8.2017.

Dobrý den, budou rozesílány pozvánky k přijímacím zkouškám na VOŠ, popřípadě kdy? Děkuji. Pavel P.
Pozvánky k přijímacímu řízení byly rozeslány již 5.6.2017. Přijímací zkoušky na VOŠ se nekonají, uchazeči jsou přijímáni na základě maturitního vysvědčení.

Dobry den, chtela bych se zeptat, kdy se uzavira klasifikace a absence. Dekuji
Klasifikace se uzavírá 23.6.2017.

18.8.2017

Dobrý den.Chci se zeptat kdy začíná nový školní rok.Zda 1.9.2017 nebo 4.9.2017.Děkuji za odpověd Nový školní rok začíná 4.9.2017 v 8,00 hodin v budově školy. custodia iphone 8 plus caseology iphone 6 360 case gold Dobrý den, custodia in gomma iphone 7 chtěla bych se zeptat, custodia guscio iphone 6 zda-li se slavnostního zahájení 4.9.2017 mohou zúčastnit i rodiče žáků nastupujících do 1. custodia iphone 6 donna vans phone case iphone 7 ročníku na Vaši školu? Rodiče se zahájení školního roku nikdy nezúčastňovali, jde zde spíše o přivítání žáků do školy ze strany pana ředitele a hostů. custodia iphone 6s trilli iphone 8 plus case light up led Žákům 1.ročníku je zde také představeno vedení školy, custodia bici iphone 6 případně jsou všem žákům představeni noví učitelé. iphone 7 phone case spiegen Pro rodiče žáků 1.ročníků je určeno až tzv.

16.1.2017

Dobrý den, custodia iphone 6 minions rád bych se zeptal, custodia stich iphone 6 zdali máte volné místo ve 3. custodia acqua iphone 7 ročníku oboru Informační technologie a zdali by byl přestup možný ze stejného ročníku stejného oboru a podobným účebním plánem (plán na mé současné škole zahrnuje ekonomiku i veškeré ostatní předměty kromě Webových aplikací a seminářů). custodia iphone x pelle rossa Děkuji Místo ve 3.ročníku IT máme, custodia apple iphone 6 silicone ale s přestupem se obraťte na pana Mgr. custodia iphone 8 jeep Šanovce (telefon 583326203).

15.5.2017

Dobrý den, viděl jsem že už se tady někdo ptal na angličtinu u studia na vošce. custodia iphone 5s panda iphone 6 cases turquoise Přesto bych se rad zeptal jestli je i počítáno s úplnýma začátečníkama a neměl by to být problém. A jak u tohoto studia probíhá praxe? Ano, na VOŠ studují angličtinu i úplní začátečníci, studenti jsou rozděleni na začátečníky, mírně pokročilé a pokročilé. custodia trasparente iphone 7 iphone 8 speck candyshell case Jak už jsem ale psala, záleží na počtu studentů. custodia iphone con laccio Začátečníci samozřejmě musí více pracovat, protože absolutorium z angličtiny je pak pro všechny stejné. custodia in silicone iphone 7 plus stripe iphone 6 plus cases Angličtina je 5 hodin týdně a opravdu kvalitní výuka. Praxe probíhají ve 2. a 3.ročníku v každém semestru jeden den v týdnu, buď v pátek nebo v pondělí. running case for iphone 7 plus Studenti chodí na praxi do firem, ve 3.ročníku píší v rámci praxe i absolventskou práci. iphone 7 custodia impermeabile resistente Na závěr 3.ročníku mají ještě souvislou praxi 4 týdny. Dobrý den, prosím, můžete mi sdělit, kdy letošní maturanti obdrží maturitní vysvědčení (pokud prospějí)? Zajímá mě konkrétní datum, ne rozpětí několika týdnů. Děkuji. Termíny jsou stanoveny na 24.5.2017 pro první trojici maturujících tříd a na 2.6.2017 pro druhou trojici tříd. mk iphone 8 plus case Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč musí být na přihlášce pro studium na VOŠ potvrzení lékaře a zároveň, při kterém onemocnění nelze tento obor studovat. Na tuto otázku jsem sice již odpovídala, ale slíbila jsem doplnění informace. Vyhláška říká, že náš studijní obor nelze studovat v případě motorické poruchy horních končetin a při poruše barvocitu.

14.3.2017

Dobrý de, mužu se zeptat kolik jste obdrželi přihlášek na obor IT,děkuji. lizimandu iphone 7 case Z hlavy nevím úplně přesný počet, ale je jich přes 90. apple silicone battery case iphone 6 Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik studentů se hlásí k přijímacím zkouškám na obory elektromechanik a strojírenství. french bulldog iphone 6 plus case Děkuji za odpověď. Obor Elektromechanik na naší škole vůbec nemáme. leather phone case iphone 7 plus Na Strojírenství je přes 60 přihlášek a přijímáme 30 studentů. Dobry den, rada bych si dodela maturitu a nevim kam se mam obratit , muzete mi poradit Nenapsala jste obor, jestli jste dostudovala 4.ročník a další informace. perfume phone case iphone 6 Pokud budu vědět, určitě Vám poradím ráda, ale musíte poskytnout více informací.

14.11.2017

Dobrý den,výkresy ,které jsou potřeba donést k přijímací zkoušce (myslím kresby a malby) vracíte nebo si je necháváte ? Hned po posouzení talentové zkoušky je vracíme. custodia iphone 6 divertenti Dobrý den, custodia silicone apple iphone 7 lightblue chtěla bych se zeptat kolik obrazu je potřeba na přijetí na grafický design, custodia iphone 6s moschino děkuji moc Přinesené obrazy nejsou podmínkou talentové zkoušky, custodia apple iphone 5s silicone protože se do bodování nezapočítávají. custodia ip68 iphone 5s Mají jen pomoci posoudit talent žáka. Žádáme o 5-10 výkresů. custodia iphone 4s antiurto Chtěla bych se zeptat proč některé třídy třeťáků projektový týden mají a jiné zase ne. custodia ip68 iphone 7 Projektový týden mají všechny obory kromě těch uměleckých.

12.10.2017

Dobrý den, custodia iphone 6 flip iphone 7 plus phone case marble chtěla jsem se zeptat, custodia iphone 7 flower phone cases iphone 6 dogs proč se ve škole netopí a jak dlouho ještě tento stav bude trvat? Moje dcera a i některé její kamarádky jsou již kvůli tomu nemocné. custodia se iphone blue iphone 7 plus phone cases To je mi opravdu líto, custodia iphone 6 pellicola iphone 6 case prison break ale už se topí. custodia unicorno iphone 7 iphone 8 case the greatest showman Kotelna byla v rekonstrukci a došlo ke zpoždění.

12.10.2017

Hezký den, jen jsem se chtěla zeptat, v kolik hodin začne zahájení Re spondea dne 12.10.. purple hard case iphone 6 Děkuji za odpověď a přeji hezký zbytek dne. Začínáme v 16,00 hodin, ale je to rozděleno podle tříd. iphone 8 case harris tweed Další zahájení je v 17,00 hod. iphone 7 plus charger case 10000mah a poslední třídy přivítáme v 18,00 hod. iphone 8 phone case black Dobrý den, je možné studovat na VOŠ interiérový design dálkově? Ne, není to možné.

12.6.2017

Kde získám protokol o výsledcích společné části maturitní zkoušky? Děkuji. sycode custodia per iphone 6s Protokoly o výsledcích společné části MZ budou zaslány e-mailem jednotlivým maturantům po jejich zpřístupnění Cermatem, custodia iphone a libro tj. custodia portafoglio iphone 7 po 15.6.2017 Dobrý den, můžete prosím sdělit, custodia iphone 6 aplle kolik letos přišlo přihlášek v prvním kole na VOŠ? Děkuji. custodia iphon 8 disney Do prvního kola asi 20 přihlášek.

11.1.2017

Muj prumer je 1,66 a mam zajem o studium v oboru strojnictvi. Samozrejmne budu mit zajem o pripravne kurzy na prijimacky. Jake jsou me sance, ze se na Vasi skolu a uvedeny obor dostanu? Myslím si, že určitě velké. iphone 6 nintendo case I kdyby se stalo, že nebudeš náhodou přijat, protože např. striped iphone 7 case pokazíš přijímací zkoušku, nikdy se nevzdávej a dej odvolání. Vždycky se uvolní nějaká místa a je velká šance být přijat. Vzhledem k tvému zájmu i k relativně dobrému průměru věřím, že se dostaneš hned napoprvé. phone cases iphone 6 disney quotes Držím pěsti! Dobry den mam zajem o studium na Vasi skole v oboru strojnictvi a chci se zucastnit pripravy na prijimaci zkousku. case iphone 8 pink Jsem ze Zabrehu a dojizdeni do Sumperka by pro me bylo slozitejsi,myslite, ze by pro me bylo stejne efektivni zaplatit si pripravny kurz na Gymnaziu Zabreh, kdyz jsou prijimacky pro vsechny maturitni obory stejne?? Pokud se ti nechce dojíždět, tak určitě ano. Naše kurzy proběhnou celkem ve 4 dnech odpoledne – 2x matemazika a 2x český jazyk a jsou zdarma.

10.4.2017

Zdravím, přišlo mi emailem k pozvánce i protokol o předaní pozvánek je nutno tento dokument okopírovat a podepsat ho mým jménem ? Ne, nemusíte nic kopírovat ani podepisovat. iphone 8 plus playstation case Není to povinné. iphone 6 plus case marvel Dobrý den,chci se zeptat,dal jsem si u vás přihlášku na obor IT,když se dostanu,ale raději bych chtěl na elektrotechniku,je možnost,kdyby bylo místo a nedal jsem si přihlášku tam nastoupit,děkuji. iphone 8 plus custodia antiurto V případě, že sis na obor Elektrotechnika nedal přihlášku, není možné být v rámci 1.kola přijímacího řízení přijat na tento obor. Mohl bys být přijat pouze v případě, že by bylo vyhlášeno 2.kolo přijímacího řízení. apple custodia pelle iphone se jack wills iphone 8 plus case Další možností je požádat ředitele školy o přestup z oboru IT na obor Elektrotechnika, pokud na tomto oboru bude volné místo. custodia iphone 7 pelle apple drake iphone 7 plus case To je ale možné až v srpnu. Dobrý den, zajímalo by mě kdy budou zveřejněny výsledky přijímacího řízení prvního kola. custodia apple iphone 7 Předem děkuji za odpověď Výsledky 1.kola přijímacího řízení bude možné zveřejnit až po 28.dubnu 2017. iphone 7 plus phone cases owl Důvodem je, že CERMAT má termín pro zaslání výsledků testů až do 28.4.2017. custodia vetro iphone 6 Terprve potom může škola sečíst body a vyhlásit výsledky.

10.1.2017

Dobrý den, custodia iphone 8 tech21 kdy budou přijímací zkoušky na obor Informační technologie. Děkuji Vám za odpověď. custodia iphone 8 manubrio Pokud máte na mysli střední školu, speck custodia iphone 6 tak přijímací zkouška se koná v dubnu. custodia iphone 6 alfa romeo V letošním roce je pro všechny maturitní obory předepsána jednotná přijímací zkouška z matematiky a českého jazyka. Dobrý den, chci se zeptat zda mají obory VOŠ nějaké navazující studium. custodia iphone 7 tasca Děkuji Ano, custodia iphone 5s militare některé soukromé vysoké školy uznávají některé předměty z VOŠ a nabízí zkrácené bakalářské studium. custodia iphone x cartoon Jsou to ale soukromé vysoké školy,

9.2.2017

Dobrý den,je možné poslat zápisový lístek poštou,nebo je lépe ho předat osobně ? A pokud osobně,tak kam a v jakém čase?Děkuji za odpověď. custodia bumper iphone 5s iphone 8 plus case pink dots Ano, custodia iphone 6 hazzard super mario iphone 7 case zápisový lístek můžete poslat poštou. custodia cellular line iphone 6s iphone 7 plus drake case Pokud byste ho chtěli přinést osobně, custodia sacchetto iphone 6 magnetic case for iphone 8 plus tak na studijní oddělení paní Šircové od 7,00 do 15,00hodin, custodia iphone tablet horse iphone 8 plus case ale s polední pauzou.

8.2.2017

Dobrý den,prosím pěkně můžu odvolání poslat doporučeně poštou ? Nebo ho musím donést osobně přímo do školy?Děkuji za případnou odpověď. custodia iphone 8 unicorno rose gold iphone 6 case silicone Odvolání samozřejmě poštou poslat můžete, custodia se iphone spigen gilmore girls phone case iphone 6 jen pozor na termíny, custodia iphone x donna iphone 7 plus hard case marble protože odvolání musíte doručit do 3 pracovní dnů ode dne převzetí rozhodnutí o nepřijetí.

7.4.2017

Dobrý den, custodia cover iphone 7 jsem ve čtvrtém ročníku střední odborné školy.Maturitní zkoušku budu mít splněnou během května.Mohu už teď podat přihlášku na VOŠ bez známek z maturitní zkoušky? Děkuji. Ano, custodia iphone 6 alice můžete podat přihlášku. Úředně ověřené maturitní vysvědčení přinesete až v červnu k přijímacímu řízení. custodia olixar iphone Dobrý den, zajímalo by mě, custodia iphone 6s silicone trasparente kolik jste pro letošní přijímací řízení obdrželi přihlášek na obor Elektrotechnika? Předem děkuji. custodia iphone 6 cagliari Nevím přesné číslo,

6.9.2017

Dobrý den, chtel jsem se zeptat,zda je mozny prestup z jine skoly a oboru na vasi skolu?Jednalo by se mi o obor IT(4-lety s maturitou).Popripade,co pro to udelat. custodia iphone collo Ano, je to možné. custodia iphone x aramide rick and morty phone case iphone 7 plus Zavolejte panu Mgr. custodia spigen per iphone 8 plus 360 shockproof case iphone 7 Šanovcovi, který je zástupcem ředitele pro SŠ a má tyto případy na starosti. custodia gucci iphone x On Vám řekne všechny podrobnosti. custodia iphone 7 plus elegante steven brown iphone 6 case Konečné rozhodnutí o přestupu je ale samozřejmě na řediteli školy. custodia iphone 8 portafoglio iphone 6 custom case Určitě nás budou zajímat i Vaše známky ze ZŠ.

6.1.2017

Dobry den, rada bych se zeptala, kdy budou zverejnene vysledky z prijimaciho rizeni obor graf.design, ktere se konaly dne 4. – 5. london iphone 6 case 1. custodia apple in pelle per iphone iphone 7 cases lion 2017. custodia iphone 8 con pellicola Dekuji mockrat. custodia iphone x bandiera Podle zákona se výsledky přijímacího řízení mohou zvěřejňovat až od 5.2.2017. Ale v pondělí 9.1.2017 bude všem uchazečům zasláno písemné sdělení o výsledku talentové zkoušky. custodia apple iphone x bumper Tento výsledek bude také v pondělí zveřejněn na našem webu. custodia a libro iphone 7 plus iphone 7 case gear4 Dobrý den,chci se zeptat,kdy budou výsledky z talentových zkoušek na graf.design? Sdělení o výsledku talentové zkoušky bude vyvěšeno na našem webu v pondělí 9.1.2017 a dále zasláno všem uchazečům ještě písemně. custodia corsa iphone 6 barbour iphone 6 case Dobrý den, zajímalo by mě, kdy končí odpolední vyučování v středoškolského oboru Informační Technologie a kolikrát týdně je. Děkuji Letošní prváci i druháci mají odpolední pouze 1x týdně. custodia iphone 6 arte iphone 6 iphone case Každý rok to ale může být jinak.

6.12.2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli mi po ukončení studia zůstane školní email. custodia con porta carte cellulare 7 iphone Děkuji za odpověd Školní mail vám po ukončení studia nezůstane, custodia iphone se specchio proto je vhodné, custodia per ricarica wireless iphone 7 abyste si před ukončením studia přetáhla všechny potřebné soubory, custodia silicone apple iphone se případně adresy na svůj soukromý mail. custodia iphone 6 termica Dobrý den, custodia libretto iphone 8 plus chtěla jsem se zeptat jestli v roce 2018 plánujete otevřít obor Informační technologie – Aplikace výpočetní techniky – Ekonomické aplikace? Popřípadě kdy bych si mohla podat přihlášku na VOŠ? Děkuji. Vzdělávací program Aplikace výpočetní techniky v příštím školním roce pravděpodobně neotevřeme. Můžeme vám nabídnout vzdělávací program Multimediální internetové služby. custodia impermeabile iphone 5 Pro přihlášky na VOŠ obecně platí,

6.11.2017

Dobrý den, kdy bude otevřen vzdělávací program pro umělecké obory na Vaší vyšší odborné škole? Děkuji Otevření programu Interiérový design na vyšší odborné škole v příštím školním roce neplánujeme. charger cases iphone 7 plus Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat jaké známky je potřeba mít na studování průmyslového designu. x doria defense lux custodia defense lux per iphone 8 plus 7 plus ultra thin iphone 8 case Vím že je to individuální ale aspoň abychom měli představu.Tak třeba jaký měl průměr nejhorší přijaty student letos.Dekuji za odpověď Na našem webu jsou vyvěšena kritéria pro přijetí, průměrná známka k přijetí na umělecké obory je stanovena do 2,5. iphone 7 case strong Základním kritériem je talentová zkouška. custodia iphone 6 gucci Dobrý den, prosím jak vypadá dřevěná podložka A2. custodia tech 21 iphone 8 iphone 8 case chill A zda je opravdu k talentové zkoušce nutná, pokud by se na školu nedostali tak pak ji koupíme zcela zbytečně K talentové zkoušce je podložka nutná. custodia integrale iphone x iphone 8 plus personalised photo case Může to být ale i složka ve formátu A2 na výkresy. Dřevěná podložka je rysovací prkno. custodia bumper iphone 7 Může to být i překližka v požadovaném formátu.

4.7.2017

Dobrý den paní Opatovská, custodia iphone 7 plus jeep kopie vysvědčení z konce 9. custodia iphone 6 armor 360 phone case iphone 7 třídy ZŠ, custodia iphone x apple které musí doložit student přijatý do prvního ročníku SPŠ do 31.8.2017, custodia iphone 7 militare musí být úředně ověřená? Děkuji za odpověď. custodia audi iphone iphone 8 leaf case Nemusí být úředně ověřená, custodia bumper iphone 8 skutečně stačí doložit pouze kopii vysvědčení. turtle phone case iphone 6 A můžete ji doručit i dříve než v srpnu.

3.1.2017

Dobrý den ,chtěl bych se zeptat na blíže specifikované uplatnění absolventa u oboru Multimediální internetové služby a zda je na těchto stránkách kompletní učební plán k tomuto oboru. custodia in silicone apple iphone 6 Děkuji předem za odpověď. custodia ferrari iphone 6 plus Na hlavní stránce vlevo nahoře je ikona VOŠ, když ji rozkliknete, najdete zde vzdělávací program MIS, dalším klikem rozbalíte účební plány pro 1. custodia iphone 6 chiara ferragni – 3. custodia spigen per iphone 8 plus ročník. custodia antenna iphone 6 Co se týká uplatnění absolventa, je opravdu hodně široké, a to od webového grafika, webového designera až po manažera marketingu, reklamy, odbormého pracovníka marketingu nebo reklamy nebo referenta či vedoucího pracovníka internetového obchodu.

2.5.2017

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné studovat VOŠ dálkově pro rok 2017/2018? Děkuji,M. iphone 8 custodia antiurto apple originale Bohužel ne, dálkové studium VOŠ neotvíráme. custodia iphone supreme Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li budete v letošním roce otevírat obor na VOŠ (Výtvarná a uměleckořemeslná tvorba – Interiérový design)? Předem děkuji za odpověď Ve školním roce 2017/2018 budeme na VOŠ otevírat pouze vzdělávací program Multimediální internetové služby. custodia iphone 7 libretto Dobry den,chtěli bychom se zeptat zda už mate výsledky z 2.kola prijimacuch zkoušek a kdy je zverejnite.Děkuji Cermat zasílá každé škole pouze jeden výsledek z přijímacích zkoušek 1.kola, a to ten lepší (přijímací zkouška se konala ve dvou termínech ). Druhé kolo přijímacích zkoušek budou vyhlašovat pouze některé školy a tam se už jednotné přijímací zkoušky nekonají. custodia uag iphone 6 Výsledky a pořadí jsme již na našich www stránkách zveřejnili. custodia iphone 7 s line libro Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestliže mě vzali s kamarádem na stejný obor jestli bychom mohli být spolu ve třídě??? To pravděpodobně mluvíte o oboru IT, protože u všech ostatních oborů otevíráme pouze jednu třídu.

31.5.2017

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, v kolik hodin začíná výuka na VOŠ (jestli každý den od osmi nebo některý den od sedmi) a do kolika hodin nejdéle odpoledne. Ptám se kvůli dojíždějí. Děkuji.
Výuka na VOŠ začíná obvykle v 8 hodin, někdy i později, odpoledne nejdéle do 16 hodin. Od druhého ročníku jsou pak studenti ve škole pouze 4 dny, pátý den – pondělí nebo pátek jsou na praxích ve firmách.

11.5.2017

Dobrý den, chtěla bych se vás zeptat když mám průměr 2,1 a nejsem česká mám šanci se k vám dostat?
Pokud jste dobře zvládla přijímací zkoušku, tak ano. Také záleží,  na který obor jste se  hlásila, např. na technickém lyceu byste za průměr známek 2,1 měla nula bodů (body za známky ze ZŠ tvořily ale jen cca 38% z celkového bodového hodnocení). Ale jak jsem napsala v úvodu, spustu bodů lze získat dobře napsanými testy.

Dobrý den chci se zeptat jestli přijměte žáka který má diagnostiku dysgrafik děkuji nashledanou.
Pokud zvládne přijímací zkoušku a má dobrý průměr známek ze ZŠ, tak samozřejmě ano. Žáků s diagnostikou dys.. máme  u nás ve škole velký počet.

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, proč musí být na přihlášce pro studium na VOŠ potvrzení lékaře a zároveň, při kterém onemocnění nelze tento obor studovat. Děkuji.
Povinnost mít potvrzení lékaře o schopnosti absolvovat vzdělávací program je dána přímo vzdělávacím programem. Protože Vám píši z domu, nejsem schopna odpovědět jen tak z hlavy, při kterém onemocnění nelze studenta přijmout. Podívám se ve škole a odpověď dopíšu.

19.4.2017

Zdravím, chtěl bych se zeptat, kolik tak se tento rok přibližně hlásí na obor elektrotechnika a kolik na IT? Předem děkuji za odpověď..

Na obor elektrotechnika bylo podáno cca 60 přihlášek, na obor IT přes 90 přihlášek.

3.4.2017

Dobrý den,chci se zeptat jestli už víte kdy budou rodičovské schuzky,děkuji za odpověd
Rodičovské schůzky se konají v úterý 18.4.2017 do 16,00 do 17,00 hod.

31.1.2017

Dobrý den,chtěl bych se zeptat na 2 věci. 1) má škola jaky připravni kurzy na přijmačky a jestli ano tak kdy to bude, jaká by byla cena a zajímá mě jestli to je ve formě přednášky. 2) pokud budu přijat na vaši školu tak jak je to s učebnicemi co jsem si tak četl zde tak jsem pochopil že lze stahnout ze uložiště školy takže v hodině to budu most mít na jakém zařizení.. tabletu, notebooku ?
Přípravné kurzy na přijímací zkoušky budou, během 14 dnů vyvěsím na našich www stránkách termíny a elektronickou přihlášku. Kurzy jsou určeny pouze pro uchazeče o studium na naší škole a jsou bezplatné. Naši učitelé vysvětlí, jak s testy pracovat a  žáci si je i vyzkouší. Dva dny po dvou hodinách čeština, dva dny po dvou hodinách matematika.
Co se týká učebnic, většinu máme v elektronické podobě, žáci si je mohou stáhnout zdarma. Některé – zejména na jazyky ale bude potřeba koupit.  Seznam učebnic dáváme na nulté rodičovské schůzce. Pokud učitelé v jednotlivých předmětech povolí používání tabletů, notebooků či telefonů, je možné elektronické učebnice používat i v této podobě, většinou jsou ale pro celou třídu promítány  přes dataprojektor nebo používáte školní počítač.

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat ke studiu VOŠ Multimediální služby . Je studium vhodné i pro studenty kteří nestudovali IT na střední škole a z grafiky znají jen základy(free programy z internetu ) ,ale zajímá je ? ->učí se vše od začátku ? Kolik studentů ve třídě bývá úplně z jiného oboru než IT ? Díky
Studium je vhodné pro maturanty jakýchkoli oborů, máme studenty z obchodních akademií, gymnázia, zemědělské školy, z učebních oborů s maturitou, ale i z naší školy z jiných oborů než IT. A ano, vše se učí od začátku. Dokonce si v 1. a 2. ročníku můžete vybrat, čemu se chcete více věnovat, vybíráte ze dvou předmětů, ze kterých můžete získat základy pro další studium a to Výtvarná příprava (probíhá v ateliérech školy – máme i umělecké obory na SŠ) nebo Základy multimédií.

26.2.2015

chce se zeptat, zda je možné po ukončení studia na VOŠ Šumperk nastoupit do vyššího ročníku na MVŠO.
Některé soukromé vysoké školy to umožňují, ale to se musíte zeptat tam.

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda mám šanci dostat se na obor IT s pruměrem 2,00
Myslím si, že  ano.