Microsoft Office 365

Informace o programu Microsoft Office 365 pro žáky a studenty VOŠ a SPŠ Šumperk.

Licence Office 365 EDU

Každý žák/student naší školy automaticky získává díky školní licenci Office 365 Pro Plus přístup nejen k online verzím MS Office programů (Word, Excel, PowerPoint) – www.office.com, ale také možnost si tyto programy legálně zdarma nainstalovat na svém notebooku (případně domácím PC, mobilním zařízení, …) – maximálně na 5 zařízení. Součástí je také neomezené online úložiště OneDrive (zpočátku je vyhrazený prostor 5 TB).

Přístup k softwaru a službám

Na adrese www.office.com se přihlásíte pomocí přihlašovacího jména ve tvaru školní emailové adresy (např. novakj.ita11@vsps-su.cz) a hesla, které je stejné, jako heslo pro přihlášení do školní počítačové sítě (na učebně). Následně můžete software stáhnout a nainstalovat pomocí odkazu „Nainstalovat Office 2016“ na vaší domovské stránce portálu Office.com.

Pokud byste měli problém s přístupem ke stahování, kontaktujte správce programu – Mgr. Jakub Mrázek, e-mail: mrazek@vsps-su.cz, kabinet 221.