Školní rádio

Pro zpestření hlavních přestávek připravuje a pouští každodenně rozhlasové vysílání skupina žáků v kroužku školního rádia.

Školní rádio

Na celý týden mají připravenou dramaturgii:

Pondělí:

• Pohodové pondělí s Pavlem, informace o sportu a novinkách ze světa. Debata o školních novinkách uplynulého týdne.

Úterý:

• Info „z doby minulé“, seznámení s interprety, kteří jsou v dnešní době již málo známí, ale naši rodiče a prarodiče je znají. Povídání o osudech těchto celebrit, o okolnostech vzniku skladby.
    Zaměření na hudbu z minulého století.
  • Novinky ze světa parlamentu

Středa:

• Info ze světa rockové, metalové a punkové hudby. Info ze strojařského a elektrotechnického oboru.

Čtvrtek:

• Pohled na školu očima žáků prvních ročníků, kteří se ujali tohoto vysílacího dne, novinky z oboru TL. Zaměření na současnou muziku, informace ohledně současné hitparády.

Pátek:

• Relaxační a pohodová hudba. Pozitivní energie, české hity, občas talk show.