Načítání akcí
Hledat akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející akce › Akce školy

Navigace pro seznam akcí

Únor 2017

Výstava fotografií studentů 2. roč. oboru průmyslový design

1. Únor / 8:00 - 15. Březen / 17:00
D123 Šumperk

Výstava v „Déčku“ seznamuje veřejnost s výsledky práce a způsobem výuky v předmětu počítačová grafika oboru průmyslový design. Na jaře 2016 bylo v tomto předmětu fotograficky zpracováno několik balad z Erbenovy Kytice (Štědrý den, Polednice, Svatební košile) a několik různorodých témat (z dějin umění známá scéna Pokušení sv. Antonína, dále postava Marie Egyptské). Nová instalace v kavárně – restauraci  D123 seznamuje veřejnost s výsledky práce a způsobem výuky.

Více informací »
Březen 2017

Okresní kolo silového čtyřboje hochů a dívek

8. Březen
Tělocvična Gymnázium Šumperk

Jako každý rok se zúčastníme porovnání síly hochů a děvčat v našem okrese. Věříme, že opět zabojujeme o první místa.

Více informací »

Soutěž v grafických disciplínách

9. Březen - 28. Březen
VOŠ a SPŠ Šumperk

Devátého března první vyučovací hodinu na učebně 401 bude soutěž v desetiminutovém opisu textu a 2. vyučovací hodinu v korektuře textu též na učebně 401. Tři nejlepší v každé kategorii školního kola této soutěže budou naši školu reprezentovat na krajském kole, které se uskuteční 28. 3. na Obchodní akademii v Mohelnici.

Více informací »

Fiktivní konkurz na obsazení volného místa – 20. ročník

14. Březen
VOŠ a SPŠ Šumperk

Studentská společnost Unr1valed uspořádá 14. 3. 2017 tradiční školní soutěž – obsazení volného pracovního místa na pozice Technik/čka, Designer/ka a Asistent/ka. Účelem akce je vyzkoušet si nanečisto výběrové řízení.  Porota bude složena z personalistů firem, psychologa a zástupce Úřadu práce. Po ukončení soutěže proběhne pohovor účastníků s psychologem. Soutěž je určena pro žáky SPŠ i studenty VOŠ.

Více informací »

Vědomostní sportovní soutěž „Do teho“

14. Březen / 19:00 - 21:00
DM VOŠ a SPŠ Šumperk

Soutěžit budou dvoučlenná družstva. Otázky jsou ze všech sportovních odvětví. Zvítězí družstvo, které získá nejvíce bodů za správné odpovědi.

Více informací »

Matematický klokan

17. Březen / 8:00 - 11:40
VOŠ a SPŠ Šumperk

Školní kolo soutěže Matematický klokan pro 1.-4. ročník se uskuteční 17. března v době od 8.00 do 11.40.

Více informací »

Třetí benefiční koncert šumperské průmyslovky pro Dětské centrum Ostrůvek

28. Březen / 17:00 - 19:00
Hudební klub „H“ Šumperk

Žáci a učitelé VOŠ a SPŠ Šumperk v čele s hlavními organizátory studentskou společností ISLAND OF JOY zvou veřejnost na třetí benefiční koncert pro Dětské centrum Ostrůvek, který pořádají 28. března v 17 hodin v H-clubu Šumperk. Tentokrát bude koncert na téma Žijeme v bublinách a měl by veřejnosti netradiční formou přiblížit běžný den dítěte v dětském domově. Vystoupí žáci, studenti a učitelé, děti z Ostrůvku a další sponzoři z řad absolventů a regionálních kapel. H-club propůjčí prostor, hudební skupina NOA dva…

Více informací »

EKOZAHRADA – ekologická soutěž pro žáky ubytované v DM

29. Březen / 19:00 - 21:00
DM VOŠ a SPŠ Šumperk

Soutěžit budou dvoučlenná družstva. Soutěž má 5 částí – Zdravý životní styl, Ekologičtí aktivisté, Chránění živočichové, Vševěd a Kufr. Soutěž proběhne 29. 3. v 19,00 hodin v jídelně.

Více informací »
+ Export Listed Events