Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce › Akce školy

Navigace pro seznam (Akce)

Říjen 2017

Anglická fotosoutěž volá nadšené „tvořivce“

1. října / 8:00 - 31. prosince / 17:00
VOŠ a SPŠ Šumperk

Prvního října opět startuje anglická fotosoutěž. Všichni fotografové a zároveň angličtináři se včas doví letošní téma. Sledujte školní web i nástěnky. Už teď ale můžeme prozradit, že se opět jedná o soutěž, kdy je nutné něco vyfotit a pak anglicky komentovat textem v rozsahu 100 – 130 slov. Odborná porota vyhodnotí nejoriginálnější snímky s kvalitním a vtipným popisem. Poslední termín odevzdání je závěrečný den roku 2017.

Zobrazit více »

Use your imagination – soutěž v psaní esejů

1. října / 8:00 - 31. prosince / 17:00
VOŠ a SPŠ Šumperk

Use your imagination je letošní téma anglické eseje. Studenti mohou vyprávět příběh inspirovaný obrázky, uveřejněnými v zářijovém čísle časopisu Bridge. Nejlepší práce budou odeslány do redakce a účastní se tak boje o zajímavé ceny. Bližší informace na školní nástěnce vedle učebny 216.

Prosinec 2017

Dobročinná sbírka na Ostrůvek 2017

12. prosince / 8:00 - 20. prosince / 13:30
VOŠ a SPŠ Šumperk

Stalo se již tradicí, že studentské  společnosti  z naší školy zajišťují předprázdninový výlet dětí z Dětského centra Ostrůvek finančně a organizačně. Aby byly získány dostatečné finanční prostředky na tento výlet, uskutečňuje se kromě dobročinného prodeje i sbírka mezi žáky, učiteli a zaměstnanci naší školy. Letos proběhne ve dnech 12. 12. 2017 až 2O. 12. 2O17 a zajišťuje ji studentská společnost PLACE OF HAPPINESS. Děkujeme, že nám pomůžete vykouzlit úsměv na dětské tváři.

Zobrazit více »

Vánoční show pro studenty ubytované v domově mládeže

20. prosince / 19:00 - 22:00
DM VOŠ a SPŠ Šumperk

Večer začíná slavnostní večeří, následuje zpívání koled a vánočních písní. Diskotéka během večera je prokládána soutěžemi a na závěr máme připravenu bohatou tombolu.

Noc s IT 2018

21. prosince / 20:00
VOŠ a SPŠ Šumperk

Tradiční Ajťácké klání, kde každý soutěží nejen za sebe, ale i za svoji třídu. Neváhejte a připojte se, ceny budou jistě chutné. Více na www: weby.vsps-su.cz/nocsit.

+ Export Events