Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Barevný týden

9.1.2017 / 8:00 - 13.1.2017 / 17:00

Pozor, v pondělí začínáme modrou, a pokud se přijdete i předvést na schodiště na IC – zde bude vždy o velké přestávce probíhat focení a počítání – obdržíte sladkou odměnu.

Tak se nenechte přemlouvat!!!!

Studentská společnost Unr1valed (znáte z turnaje v CS)  přihlásila naši školu  do projektu Hrdá škola, kterou organizuje skupina studentů Schools United s.r.o. Projekt spočívá v tom, že studenti se mohou přihlásit do několika specifických aktivit, které vedou k semknutí školy a k její jednotné prezentaci a studenti se v praxi naučí zorganizovat marketingovou kampaň.

Může se jednat třeba o jednotné oblečení, společné maturitní aktivity…

Studentská společnost Unr1valed si vybrala aktivitu Barevný týden. Barevný týden znamená, že jeden týden nosí žáci, studenti a učitelé na všech zúčastněných školách jednotné barvy. – stačí třeba tričko anebo barevný prvek. Podrobnosti jsou na http://schoolsunited.cz/projekt-hrda-skola. Partnerem projektu je   MŠMT.

Pořadatel pošle organizátorům fotografie dokladující průběh týdne a na konci školního roku budou z účastníků vylosovány tři školy, které obdrží hodnotné ceny.

Podrobnosti

Zahájení:
9.1.2017 / 8:00
Ukončení:
13.1.2017 / 17:00
Rubrika Akce:
Štítky Akce:

Místo konání

VOŠ a SPŠ Šumperk

Pořadatel

Ing. Marie Johnová
Email:
johnova@vsps-su.cz