Bronz ze Ščudlova memoriálu

Ve čtvrtek 26. 4. 2018 se na Tyršově stadionu opět konal tradiční memoriál Čeňka Ščudly. Na tomto atletickém závodě soutěží mladí studenti a studentky středních škol již více než půl století. Naše škola byla letos jako obvykle při tom. Letos nás postihla malá nehoda – naši hoši na posledním úseku štafety ztratili kolík. I tak jsme ale obsadili třetí místo, takže na „bedně“ jsme byli. Na podzim nás čeká opět středoškolský atletický pohár, tak uvidíme. Sportovní boje budou pokračovat.

PS: Za jednotlivce se v závodě objevila Vendula Divišová z S1. Hodila si koulí a svou kategorii vyhrála 🙂